Dárkové krabičky pro firmy

Dárkové krabičky pro firmy

Přemýšlíte každý rok jakým dárečkem potěšit své obchodní partnery, zákazníky nebo zaměstnance? Vyzkoušejte naše dárkové krabičky plné exkluzivních čokoládových pralinek, na které se jen tak nezapomíná. Vyberte si pralinky z mléčné, hořké či bílé čokolády s náplněmi jako je například nugát, marcipán, hruška nebo vaječný likér a my je umístíme do krabičky podle vašeho přání. Ozdobná stuha je samozřejmostí. Pokud byste chtěli označit krabičku logem své firmy nebo jiným nápisem, je možné toto vyřešit ražbou nebo nálepkou podle druhu krabičky. Každou zakázku vyřizujeme individuálně k plné spokojenosti zákazníka.

V kategorii dárkové krabičky si nejdříve zvolte obal. U každého obalu je napsáno kolik pralinek může cca obsahovat. V kategorii pralinky zvolte druhy pralinek, které v krabičce mají být, nezapomeňte jaký druh čokolády a pak už jen zda a jak budeme na krabičky umisťovat logo a jaká má být barva stuhy.

Chápeme, že tyto dárkové krabičky reprezentují Vaši společnost a je nadmíru důležitá jejich podoba, proto bychom po zaslání Vaší poptávky vytvořili vzorovou krabičku (bez loga), vyfotili ji a zaslali k Vašemu schválení včetně cenové kalkulace, kterou při objednávce nad 7 tis. Kč sestavujeme individuálně. Cena je kalkulována jako cena za krabičku + hmotnost pralinek násobená cenou za kilogram pralinek + umístnění loga společnosti na krabičku.