Čokoládové kytice

Nebaví Vás už nakupování kytic a zdlouhavé vybírání kvalitní čokolády? Spojte tyto dva nejoblíbenější dárky v jeden a udělejte radost svému blízkému čokoládovou kyticí. Skládá se z luxusních čokoládových pralinek, které je možné kombinovat dle chuti a nálady obdarovaného.

No a jak postupovat? Níže budou uvedeny pralinky, které máme právě k dispozici, vy si je můžete prohlédnout v sekci pralinky a následně nám napíšete, které by byly pro Vás či obdarovaného ty nejlepší. My Vám na oplátku zašleme cenovou kalkulaci pro odsouhlasení a pustíme se do „vázání“. Cena je počítána z hmotnosti pralinek násobená sazbou za kilogram, plus cena za vázání a konstrukci kytice, která je 125,- Kč.

Květinu Vám připravíme a je jen na Vás, zda si ji vyzvednete u nás na adrese Březina (dříve okres Blansko) čp. 69 (nutná domluva předem), nebo budete chtít, abychom ji doručili konkrétní osobě v konkrétní čas opatřené věnováním. Poplatek za tuto službu je pak 10,- Kč za km počítáno od adresy Březina (dříve okres Blansko) čp. 69.