Dárkové krabičky pro firmy

Logo

Nabízíme Vám několik možností jak umístit logo Vaší společnosti na Vámi vybrané dárkové krabičky a tím splnit podmínku daňové uznatelnosti dle zákona o dani z příjmu. 

1. Ražba

Netradiční a poslední dobou velmi oblíbený způsob umístění loga společnosti na dárkové krabičky představuje ražba loga na krabičku. U ražby je nejdříve nutné vytvořit ražební štoček, který představuje jednorázovou investici. Tento Vám zůstává u nás na další objednávky a je možné jej kdykoliv použít na další ražbu. Pro výrobu ražebního štočku je vhodné doložit logo společnosti v co nějvyšší kvalitě. Upozorňujeme, že ne každou krabičku je možné využít pro ražbu z důvodu jejich velikosti, případně tvaru. 

Výroba ražebního stočku: 1500,- Kč bez DPH, 1815,- Kč s DPH

Ražba 1 ks krabičky: 0,7 kč bez DPH, 0,85 Kč s DPH

 

2. Nálepka

Klasickým způsobem jak umístit logo společnosti na jakoukoli krabičku je nálepka. Pro zpracování nálepky je vhodné doložit logo společnosti v co nějvyšší kvalitě.

Cena za grafickou přípravu: 700,- Kč bez DPH, 847,- Kč s DPH

Cena za 1 ks nálepky: 1 - 3,- Kč bez DPH (v návaznosti na velikost nálepky), 1,21 - 3,63 Kč s DPH

 

3. Výroba pralinek s logem

Logo společnosti je možné umístit na jednotlivé pralinky v tomto případě není možné vybírat konkrétní druhy pralinek ale pouze tvar. Možnosti výběru jsou oválný nebo obdelník bez rohů. Další odlišností je výpočet ceny, která se nevypočítává z váhy pralinek, ale je počítán za jeden kus pralinky. Pro výrobu pralinek s logem je nutné doložit logo společnosti nejlépe v software COREL. 

Cena za grafické zpracování: 700,- Kč bez DPH, 847,- Kč s DPH

Cena za 1 ks pralinky s potiskem: 13,- Kč bez DPH, 14,95 Kč s DPH